czwartek, 20 maja 2010

...Od czego by tu zacząć...:)


...Przywitać się wypada i trochę przedstawić,więc czynię to moi drodzy!!

Witam zatem serdecznie!! Mam na imię Kasia i "nieblogowa" byłam do tej pory,ale właśnie nadszedł czas,aby to zmienić!Dojrzewałam do tego dość długo,ale jednak jakaś mocna potrzeba we mnie siedzi,aby dołączyć do Was i zacząć swoja małą przygodę w wirtualnej przestrzeni!
Długi już czas buszuję po Waszych pięknych blogach i dech mi zapiera czasami,jak cuda Wasze oglądam i rozmarzę się często...inspirują mnie Wasze piękne twory,domy i ogrody...Łapię się,że to już jakby nałóg,wiele z Was polubiłam i wracam do Was z zapartym tchem...pewnie nawet o tym nie wiecie:)
A że i ja kocham to,co piękne,co radość duszy daje i czasem nawet zdarza mi się też coś rączkami mymi stworzyć,więc pozwolę sobie tutaj troszkę się pokazać,odkryć mój mały świat,odkryć trochę samej siebie...

Witam zatem raz jeszcze i zapraszam do mnie na wirtualną kawkę i pogawędki,z nadzieją,że odnajdziecie także u mnie dobrą energię i z chęcią będziecie czasem wracać....
Pozdrawiam Was cieplutko w ten szary deszczowy dzień i życzę ,by słonko nam wszystkim w końcu zaświeciło:)...Kaja

3 komentarze:

 1. hm...dziękuję za zaproszenie!
  chętnie będę i ciebie podglądała:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ...Aż głowę Aniu zwiesiłam ze wstydu...ja Cię podglądałam bez pozwolenia...i jeszcze inne ze mną wzdychały z zachwytu!Wszystkie nakręcone szyciowymi Twymi cudami:)...Pozdrawiam Cie cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tu samą dobrą energię dostałam... Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń