sobota, 1 stycznia 2011

...lenistwo jakieś......Właściwie to powinnam zacząć od noworocznych życzeń...i tak też czynię...:Życzę Wam wszystkim kochane,aby ten Nowy Rok był po prostu dobry!!!Dobry,szczęśliwy i zdrowy!!


Powinnam wklejać zdjęcia fajerwerków lecących w niebo,ale nie będę!Sylwester u nas minął domowo i kameralnie,iście rodzinnie,ale taki właśnie był plan...wszyscy radośni i zadowoleni.Od wigilii praktycznie byłam nieco uziemiona,bo padł nam internet w domu,a w pracy końcem roku raczej średnio mogłam sobie na porzyjemności pozwalać,więc nadrabiam zaległości dopiero dziś.


Ech...rozleniwia taki świąteczny czas,zwłaszcza jak chorobami dodatkowo przeplatany.Jakaś niemoc sie wkradła i lenistwo.

Ale koniec laby-krzyczy mój mąż!:):)

Jutro ciągnie nas na narty,więc trochę się rozruszam na stoku,a po jutrze bierzemy się ostro do roboty...

Już mi się zatęskniło baaardzo za moim poddaszem,gdzie to sam na sam z maszyną do szycia i własnymi myślami przesiaduję i kocham takie chwile...Mam kilka małych obietnic zamówieniowych do zrealizowania!

...No i jeszcze rózne takie tam noworoczne postanowienia:)Trzymajcie kciuki,aby mi sie je choć troszke udawało realizować!Podusią chłopczykową jednak juz dziś się pochwalę,co ją 100lat temu uszyłam dla pewnego małego przystojniaka,ale jakoś mi umknęła.I nawet ją do owego przystojniaka wysłałam,wierząc,że dotarła cała i zdrowa i sprawiła Mu choć troszkę radości!Mocno w to wierzę!!:)....I nasz kochany świąteczny Wrocław...

Zawsze tam jesteśmy ,aby podziwiać wielką świetlną choinkę aż do nieba-jak to mówi mój synuś:)...
Pozdrawiam Was Kochane w ten Noworoczny wieczór.


Kaja9 komentarzy:

 1. Rewelacyjna ta poducha, na pewno właścieciel był zachwycony :)
  pozdrawiam noworocznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niechaj będą plany, projekty, marzenia,oraz wyzwania, które się spełnią w tym Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Poducha wspaniała i ulubiony motyw mojego Filipka:)Kasiu życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń:). List od Gwiazdora bardzo mnie rozczulił i chyba w przyszłym roku też go poproszę aby dla Filipa taki list napisał:)
  Pozdrawiam cię serdecznie i dużo zdrówka Wam życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyłącznie sympatycznych klimatów w Nowym Roku życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasieńko, mi mało tego, że neta ucięło 23 grudnia, to jeszcze myśli mam daleko z powodu niespodziewanego kłopotu... ale tam, wszystko Ci opowiem jak się spotkamy, tymczasem przyleciałam z naj, najlepszymi życzeniami na 2011 rok!
  Podusia bajeczna, hmm...:)
  Buziaki dla Was i jakby co pisz @ - no muszę wyjechać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2011. Fajne tapoducha

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystkiego dobrego w nowym roku! Fajne te Twoje chłopaki rozrabiaki:) a poducha super, lubię taki styl w dziecięcych pokojach:)

  OdpowiedzUsuń